Školski sportski klub

Odbojka (djevojčice)

Treninzi se održavaju ponedjeljkom od 13:15 do 14:00 sati. U izvannastavne aktivnosti uključeno je dvanaest učenica, uzrasta od petog do osmog razreda. Obrađuju se osnovni tehnički i taktički elementi, pravila igre te se učenice pripremaju za sudjelovanje u županijskom natjecanju. U dosadašnjem natjecanju postignuti su zadovoljavajući rezultati - uglavnom između trećeg i šestog mjesta u našoj županiji.

Nogomet (dječaci)

Treninzi se održavaju ponedjeljkom od 14:05 do 14:50 sati. U izvannastavne aktivnosti uključeno je 12 učenika, uzrasta od petog do osmog razreda. Obrađuju se osnovni tehnički i taktički elementi, pravila igre te se učenici pripremaju za sudjelovanje u županijskom natjecanju, na kojem učenici naše škole redovito postižu odlične rezultate.

Voditelj
Stjepan Škrlec, prof.