preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Popis prijavljenih škola u šk. god. 2018./19.
1. Osnovna škola Ante Kovačića, Zlatar (Krapinsko-zagorska županija), knjižničar: Denis Vincek
2. Osnovna škola Iver Sesvete (Grad Zagreb), knjižničarka: Tina Radovanović
3. Osnovna škola Eugena Kvaternika Velika Gorica (Zagrebačka županija), knjižničarka: Davorka Facko Vnučec
4, Osnovna škola Srdoči Rijeka (Primorsko-goranska županija), knjižničarka: Nensi Čargonja Košuta
5. Osnovna škola Marije Jurić Zagorke (Grad Zagreb), knjižničarka: Ana Brčić Bauer
6. Osnovna škola Vladimir Nazor Budinščina (Krapinsko-zagorska županija), knjižničarka: Maja Pepelko
7. Osnovna škola Garešnica (Bjelovarsko-bilogorska županija), knjižničarka: Margareta Cvitanović
8. Osnovna škola Čazma (Bjelovarsko-bilogorska županija), knjižničar: Miljenko Kovačić
 
9. Osnovna škola Antuna Mihanovića Petrovsko (Krapinsko-zagorska županija), knjižničarka: Jasenka Marmilić
10. Osnovna škola Side Košutić Radoboj (Krapinsko-zagorska županija), knjižničarka: Jasenka Marmilić
11. Osnovna škola Mače (Krapinsko-zagorska županija), knjižničarka: Irena Buđa
12. Osnovna škola Oroslavje (Krapinsko-zagorska županija), knjižničarka: Valentina Mokrovčak
13. Osnovna škola Vladimir Bosnar Stubičke Toplice (Krapinsko-zagorska županija), knjižničarka: Blanka Doko
14. Osnovna škola Belec (Krapinsko-zagorska županija), knjižničarka: Irena Buđa
15. Osnovna školu Voštarnica-Zadar (Zadarska županija), knjižničarka: Danijela Petani
16. Osnovna škola Tužno, PŠ Črešnjevo (Varaždinska županija); knjižničarka: Martina Zelčić Kos
17. Osnovna škola Alojzija Stepinca (Grad Zagreb); knjižničarka: Marija Ćavar Sopta (kontakt: knjiznica.stepinac@gmail.com)
18. Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko. PŠ Nikole Tesle Moravice (Primorsko-goranska županija), knjižničarka: Ivana Ćurić
19. Osnovna škola "Antun Mihanović" Nova Kapela, Batrina (Brodsko-posavska županija); knjižničarka: Dragana Haramustek (kontakt: dljuboje12@gmail.com)
20. Osnovna škola Dragutina Domjanića, Sveti Ivan Zelina (Zagrebačka županija); knjižničarka: Maja Hunjadi Barišić (kontakt: knjiznica.ddomjanica.zelina@gmail.com)
21. Osnovna škola Eugena Kvaternika Rakovica (Karlovačka županija); knjižničarka: Maja Knežević Djak
22. Osnovna škola Plaški (Karlovačka županija); knjižničarka: Maja Knežević Djak
23. Osnovna škola Antuna Gustava Matoša Čačinci (Virovitičko-podravska županija); knjižničarka: Marija Blažević (knjiznica.osagmcacinci@gmail.com)
24. Osnovna škola Ivana Zajca Rijeka (Primorsko-goranska županija); knjižničarka: Koraljka Mahulja-Pejčić
25. Osnovna škola "Antun i Stjepan Radić" Gunja (Vukovarsko-srijemska županija); knjižničarka: Anita Tufekčić
26. Osnovna škola Sveti Martin na Muri (Međimurska županija); knjižničarka: Renata Golenko
27. Osnovna škola Štrigova (Međimurska županija); knjižničarka: Renata Golenko
28. Osnovna škola Lučko (Grad Zagreb); knjižničarka: Sandra Škarpa
 
 
 
 


Zlatarske Iskrice

Jelovnik


micro:bit


Društvene mreže
Na kojoj društvenoj mreži provodiš najviše vremena?









Za sigurniji internet


I mi sudjelujemo

Međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja


Podrška darovitima


Tražilica



Poveznice
Zlatar na međumrežju


Blagdani i pravopis


Korisni likovi


Projekt ZALOGAJČEK 2





preskoči na navigaciju