Informatička skupina

Voditeljica Informatičke skupine Nina Posarić s Blažom Stužićem
koji je na Državnom natjecanju iz informatike postigao drugi najbolji rezultat među učenicima sedmih razreda

Informatička skupina naše škole utemeljena je s namjerom zadovoljavanja interesa onih učenika koji pokazuju veće zanimanje za informacijsko-komunikacijsku tehnologiju.

Kroz praktičan rad učenici razvijaju sposobnost samostalnog rješavanja različitih tipova zadataka vezanih uz informacijsko-komunikacijsku tehnologiju, proširuju temeljne pojmove vezane uz tu tehnologiju, razvijaju maštu, kreativnost i stvaralaštvo izradom prezentacija, kvizova, križaljki, animacija, različitih multimedijalnih uradaka, programskih rješenja itd. Stečenim znanjima i vještinama učenici će se koristiti u svakodnevnom životu, ostalim nastavnim predmetima, srednjoškolskom informatičkom obrazovanju te u natjecanju iz poznavanja informatike.

Najbolji informatičari iz Krapinsko-zagorske županije sa svojim mentorima.
Među njima je Blaž Stužić sa svojom mentoricom Ninom Posarić

Voditeljica