Kreativna skupina - domaćinstvo

Ova skupina nastala je iz potrebe da se djeca pripreme za stvaran svakodnevni život sa svim što on donosi. Učenici će imati priliku pokazati kreativnost u kuhanju i bavljenju hranom, pečenju kolača, spravljanju deserta i kako jesti zdravo i ukusno.

Naši mali "domaćinci" njeguju kulturu i baštinu našega kraja tako što stječu vještine i znanja neophodna za svakodnevni život. Kako se danas učenici sve manje koriste ručnim vještinama, nastava domaćinstva korisna je upravo radi razvijanja fine motorike ruku.

Nastava je opuštena, zanimljiva i puna različitih kreativnih ideja koje se ostvaruju na satovima. Skupina je sastavljena od 19 učenika. Uključeni su učenici nižih razreda. Veselimo se svakom susretu i novim idejama.

Voditeljica
Valentina Lebić - Naumovski