Kreativni 4.b

U petak, 31.3.2023. 4.b je ugostio baku Šteficu Požgaj. Vrijeme Korizme smo zaokružili na izvannastavnoj skupini Domaćinstvo, izradom cvjetova od kret papira. Gospođa Štefica ima nekoliko stotina cvjetova „u svojim prstima“, naime godinama se samoinicijativno bavi ovim hobijem koji ju izuzetno smiruje i veseli. Imali smo priliku naučiti kako se neki od cvjetova izrađuju. Nečiji prstići su bili spretniji, a neki su čak izjavili kako će učiti i svoje članove obitelji kako bi zajedničkim druženjem i na kvalitetan način proveli slobodno vrijeme. Baka nam je sve pripremila i darovala papir kojim smo radili, pa joj još jednom zahvaljujemo. Pozvala je učenike i u svoj dom, jer nismo imali dovoljno vremena da nas svemu pouči, pa mislim da će biti zainteresiranih. Naučili smo da se slobodno vrijeme ne mora potrošiti na igrice, gledanje TV – a, već i izradom cvjetića koji uveseljavaju i ukrašavaju svaki kut u koji ih stavimo. Baki se preporučamo za suradnju u budućnosti. Klikni na opširnije za nekoliko fotografija. (Valentina Lebić – Naumovski)

objavio: Zvonimir Guć   datum: 3. 4. 2023.