Drugi videosastanak u sklopu eTwinning projekta Traditional toys and games of my region

U petak, 3. ožujka, u našoj se školi održao drugi videosastanak učenika u sklopu eTwinning projekta Traditional toys and games of my region. Ponosni smo na to što su na ovom sastanku uz učenice šestih razreda, Gabrijelu Šaliku, Mandu Posarić i Franku Kotolenko, tradicijske igre našeg kraja predstavljali i učenici 3. b razreda - Adela, Jan, Matej, Karlo, Sara i Erika, koji su također uključeni u projekt. Učenici koji su predstavljali projekt ostalim školama partnerima bili su na visini zadatka te su odlično odradili ovu aktivnost. Osim navedenih učenika, videopoziv su pratili i ostali učenici koji su uključeni u projekt. Slijedi im odabir igre škola partnera te igranje tih igara. U projektu osim naše škole aktivno sudjeluje još devetnaest škola iz sedam zemalja: Grčke, Sjeverne Makedonije, Turske, Italije, Rumunjske i Portugala. Klikni na opširnije za tri fotografije. (Maja Burek)

objavio: Nina Posarić   datum: 13. 3. 2023.