Naša škola bila domaćin Županijskog natjecanja iz fizike – Petra Brčić odlična druga!

Jučer, 9. ožujka, u našoj je školi održano Županijsko natjecanje iz fizike za učenike osnovnih škola Krapinsko-zagorske županije. Na natjecanju je sudjelovalo 14-ero učenika osmih razreda iz devet osnovnih škola. Najuspješniji u rješavanju vrlo zahtjevnih teorijskih i praktičnih zadataka bio je Šimun Mlinarić, učenik OŠ Bedekovčina, pod mentorstvom Ivane Severin. Odlično drugo mjesto pripalo je našoj svestranoj učenici Petri Brčić, čija je mentorica naša učiteljica fizike Mirela Lebić Popov. Treće mjesto osvojila je Manuela Pondeljak iz OŠ Viktora Kovačića iz Huma na Sutli, uz mentorstvo Mihaele Štajduhar. Nagrade za natjecatelje osigurale su Krapinsko-zagorska županija i izdavačka kuća Školska knjiga, na čemu im srdačno zahvaljujemo. Čestitke našoj Petri i njezinoj mentorici na odličnom rezultatu! Klikni na opširnije za nekoliko fotografija. (Marijan Posarić)

objavio: Nina Posarić   datum: 10. 3. 2023.