Održano Županijsko natjecanje iz informatike

Protekloga petka, 17. veljače, u OŠ Matije Gupca u Gornjoj Stubici održano je Županijsko natjecanje iz informatike. Našu školu predstavljalo je šestero učenika. U kategoriji Digitalne kompetencije 5 nastupila je Leona Vujica, učenica 5.a razreda, i osvojila odlično 3. mjesto. Jednako uspješan, s osvojenim 3. mjestom, ali u kategoriji Digitalne kompetencije 6, bio je Martin Brčić, učenik 6.a razreda. U toj su se kategoriji natjecala još dva naša šestaša: Jan Ferišak, koji je bio sedmi, i Fran Forko, koji je ostvario deveti rezultat. U kategoriji Osnove informatike 7 natjecala se Ela Vlahek, učenica 7.a razreda, i zauzela 11. mjesto. U kategoriji Osnove informatike 8 našu je školu predstavljala učenica 8.a razreda Petra Brčić i osvojila vrlo dobro 5. mjesto. Mentorica našim učenicima bila je učiteljica informatike Nina Posarić. Klikni na opširnije za dvije fotografije. (Marijan Posarić)

objavio: Nina Posarić   datum: 19. 2. 2023.