Školsko natjecanje iz engleskog jezika

U četvrtak, 19. siječnja, održano je školsko natjecanje iz engleskog jezika. U kategoriji 7. razreda natjecalo se pet učenica: Tamara Behin, Lorena Miković, Teodora Teški, Ela Vlakek (sve 7.a) i Marta Šimunec (7.b). Prvo mjesto, s 90 posto rješenosti testa, osvojila je Marta Šimunec, druga je bila Ela Vlahek, a treća Teodora Teški. U kategoriji 8. razreda natjecalo se četvero učenika: Katja Hunjet i Laura Naumovski iz 8.a te Nikola Petrinec i Isabel Culi iz 8.b razreda. Najbolji rezultat među osmašima ostvario je Nikola Petrinec (74 posto rješenosti testa), potom Laura Naumovski te Isabel Culi. Svi natjecatelji pokazali su vrlo dobro znanje engleskog jezika, a uspjeh je tim veći jer se natječu u istim kategorijama s učenicima kojima je engleski prvi strani jezik. Ne sumnjamo u to da će najbolji biti pozvani na županijsko natjecanje. Mentorica naših učenika učiteljica je engleskog jezika Irena Petrovečki. Klikni na opširnije za tri fotografije. (Marijan Posarić)

objavio: Nina Posarić   datum: 20. 1. 2023.