Naša ravnateljica dala izjavu za Hrvatsku televiziju

U povodu radova na izmjeni stolarije, koji su u Osnovnoj školi Ante Kovačića u punom jeku, školu je danas posjetio i radove obišao krapinsko-zagorski župan mr. sc. Siniša Hajdaš Dončić. Tom su prilikom gospodin župan i naša ravnateljica, gđa Rajna Borovčak, dali i izjavu za Hrvatsku televiziju.

Župan Siniša Hajdaš Dončić govorio je o Projektu energetske učinkovitosti u školama Krapinsko-zagorske županije. Riječ je o jedinstvenom projektu u Hrvatskoj u području energetske učinkovitosti. Župan je kazao da je obrazovanje temelj svakog uspješnog društva te da ulaganje u zagorske škole predstavlja prioritet u upravljanju Županijom i to se, rekao je, unatoč teškim gospodarskim prilikama u cijeloj državi, pa tako i Zagorju, neće promijeniti. Najavio je da odmah po postavljanju nove stolarije u našoj školi slijedi zamjena pokrova i izvedba toplinske fasade.

Naša ravnateljica, gđa Rajna Borovčak, istaknula je veliku važnost ovoga projekta, što ga provodi Krapinsko-zagorska županija, jer će investicije u obnovu vanjske stolarije i fasadu školske zgrade te u rekonstrukciju krovišta i toplinskih izolacija dugoročno pridonijeti znatnim novčanim uštedama energije.

objavio: DENIS VINCEK   datum: 31. 8. 2011.