Konstituirano Vijeće učenika

U ponedjeljak, 17. listopada, održana je konstituirajuća sjednica Vijeća učenika naše škole. Na početku same sjednice svi su se članovi predstavili i rekli nešto o sebi. Nakon toga uslijedio je izbor za predsjednicu i zamjenicu predsjednice Vijeća. Kandidaturu su prihvatili Vjera Posarić iz 8.a razreda i Melani Miković iz 8.b razreda. Kandidatkinje su se predstavile prigodnim govorom i izložile svoj program. Za predsjednicu Vijeća učenika u školskoj godini 2022./2023. izabrana je Melani Miković, dok je Vjera Posarić izabrana za njezinu zamjenicu, odnosno potpredsjednicu. Za zapisničarku je izabrana Tatjana Bingula iz 6.b razreda. Vijeće učenika donijelo je i Plan rada za školsku godinu 2022./2023. te su učenici iznijeli svoje prijedloge za daljnji rad i raspravljali o tekućoj školskoj problematici. Predsjednici/e 7. i 8. razreda izvijestili su Vijeće učenika o svom posjetu gradonačelnici na kojem su bili u sklopu obilježavanja Dječjeg tjedna. Prenijeli su sve informacije i prijedloge o kojima su raspravljali s gradonačelnicom, a vezane uz aktivnosti kojima bi se poboljšao i uljepšao život djece u Zlataru. Uz psihologinju Katarinu Biondić Kaštelu na sjednici je bilo prisutno 18 članova sada novo konstituiranog Vijeća. Klikni na opširnije za jednu fotografiju. (Katarina Biondić Kaštela)

objavio: Zvonimir Guć   datum: 21. 10. 2022.