MAT liga - 1. kolo

Ove godine 6. listopada, 2022. g. učenici trećeg, petog, šestog i sedmog razreda sudjelovali su na natjecanju iz matematike MAT liga u 1. kolu. Matematika je jedna od osnovnih ljudskih znanosti i kao takva je nezaobilazna za razvoj civilizacije i društva. Ipak, ona može biti i često jest jako zabavna, a u to su bili uvjereni i naši učenici koji su pristupili natjecanju. Kao i pred svaki ispit, učenici su bili malo nervozni i napeti. To ih nije spriječilo da se potrude i daju sve od sebe te u dobrom raspoloženju riješe pred njih postavljena pitanja. Ovo je prvi put da Osnovna škola Ante Kovačića, Zlatar sudjeluje u MAT ligi, u prvome od četiri kola. Od srca želimo našim učenicima puno uspjeha i radosti u daljnjem natjecanju. Klikni na opširnije za nekoliko fotografija. (Kristina Zubić i Zvonimir Guć)

objavio: Zvonimir Guć   datum: 18. 10. 2022.