Otvorenje Dječjeg tjedna

Dječji tjedan otvorili su naši najmlađi,  prvašići iz matične i područnih škola zajedno sa prvašićima iz Belca. Druženje smo započeli u našem parku s gradonačelnicom koja je sve učenike počastila slatkišima i sokovima te popričala s njima o tome što sve žele imati u svojem gradu. Nakon gradonačelnice prvašiće je animirala teta Lola iz Gradske knjižnice odličnom pričom nakon koje su stigli i prometni policajci koji su s djecom pričali o ponašanju u prometu.  Kako bi provjerili jesmo li sve naučili prošetali smo Zlatarom i pokazali kako poštujemo prometna pravila.  Na poklon smo dobili i kape kako bi bili pravi pomagači našoj policiji. Dječji tjedan počeo je veselo i vedro,  veselimo se mnoštvu događanja koja nas još čekaju! Klikni na opširnije za nekoliko fotografija (učiteljice Silvija Adanić, Valentina Labaš, Ljiljana Mutak i Ana Lenartić)

objavio: Zvonimir Guć   datum: 4. 10. 2022.