Završeno prvo Školsko prvenstvo u šahu

Kraj školske godine označio je i kraj Školskog prvenstva u šahu na kojem su sudjelovali svi polaznici naše Male šahovske škole. Prvenstvo se igralo u 26 kola, u razdoblju od siječnja do lipnja 2022. godine. Prvo mjesto i zlatnu medalju osvojio je Karlo Gabud (4.b) s čak 24 pobjede. Odmah iza njega, srebrnu medalju zaslužio je David Posarić (4.b) s 21 pobjedom, a brončana medalja pripala je Dinku Gabudu (2.b) koji je prvenstvo zaključio sa 17 bodova. Osim medalja za prva tri mjesta, posebnu "Nagradu za sportski duh" dobio je Dean Korpar (4.a) za uzorno sportsko ponašanje, zalaganje i trud.
Čestitamo svim sudionicima šahovske škole i Školskog prvenstva, kao i njihovu mentoru dr. Luki Popovu, i nadamo se novim izazovima i odličnim rezultatima u idućoj školskoj godini! Klikni na opširnije za tri fotografije. (M. Posarić)

objavio: Nina Posarić   datum: 23. 6. 2022.