Izlet učenika 4. razreda i PŠ Donja Batina u Krapinu i Trakošćan

U srijedu, 1. lipnja, učenici četvrtih razreda matične škole Zlatar i učenici Područne škole Donja Batina uputili su se na izlet u Krapinu i Trakošćan. Uzbuđeni i nestrpljivi, ujutro su krenuli autobusom u Krapinu. Najprije su, uz stručnog vodiča, razgledali Muzej krapinskih neandertalaca. Nakon muzeja uputili su se pješice do ureda našeg župana gdje su čuli što je sve potrebno kako bi jedna županija normalno funkcionirala i o čemu sve oni vode brigu. Nakon ugodnog druženja i puno zanimljivih pitanja na redu je bio i ručak nakon kojeg su se uputili u Trakošćan. Razgledali su dvorac, kupili mnoge suvenire i igračke te uživali u igri na otvorenom.  Vratili su se kući u večernjim satima prepuni dojmova i želje da se takav dan uskoro ponovi. Klikni na opširnije za nekoliko fotografija. (Ana Lenartić)

objavio: Nina Posarić   datum: 4. 6. 2022.