Održana božićna priredba u matičnoj školi

Božić je zacijelo jedan od najljepših blagdana u godini. Uvijek se iznova prisjećamo istinskog razloga za slavlje. Vrijeme kao da nakratko stane. Želimo biti okruženi ljudima koje volimo i zajedno podijeliti radost u proslavi Kristova rođendana. Tako je bilo i minulog petka, 20. prosinca, kada se u našoj školi održala božićna priredba kojom su nas učenici kroz pjesmu, ples, recitacije i igrokaze podsjetili na istinske vrijednosti Božića. U svečanom programu, što su ga vodili učenici Dorijan Matejaš i Karla Bingula, nastupili su naši zboraši, učenice dramske skupine, folklorna skupina Cvrgudan, mali tamburaši, učenici 2.a i 2.b razreda te učenik 3.a razreda Josip Stužić. Uz brojne roditelje, djedove i bake, priredbi su nazočili i naši dragi umirovljenici. Predbožićnu radost s našim učenicima ovog puta nije podijelio nitko od gradskih i crkvenih dostojnika. Klikni na opširnije za nekoliko fotografija. (Marijan Posarić)

objavio: Nina Posarić   datum: 23. 12. 2019.