Učenici i tijekom ljetnog odmora pripremaju jubilarni, 60. broj Zlatarskih Iskrica

Iako je učenicima počeo ljetni odmor, članovi izvannastavne skupine Zlatarske Iskrice marljivo pripremaju jubilarni, 60. broj našega školskog lista. Prijelomna vijest koju smo čuli ovaj tjedan jest da je Svjetska zdravstvena organizacija uvrstila ovisnost o računalnim igrama u klasifikaciju bolesti. No, jesu li naši mediji to prenijeli vjerodostojno ili u svemu tome ima i malo senzacionalnizma, moći ćete čitati u našem listu jer su novinari o tome ponovno razgovarali s prof. dr. sc. Zoranom Zoričićem, specijalistom psihijatrije i subspecijalistom alkoholizma i drugih ovisnosti, koji od utemeljenja vodi Ambulantu za ovisnost o kompjutorima, igricama i virtuali, što djeluje u sklopu Kliničkog bolničkog centra Sestre milosrdnice. U radnom posjetu bili su Karlo Sviben, Paula Sviben, Matija Varga, Damjan Bajsić, Matija Bingula, Mateo Raškaj i Nikolina Pavić s voditeljem stručnim suradnikom knjižničarom Denisom Vincekom. Klikni na opširnije za dvije fotografije. (Paula Sviben, 7.a)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 22. 6. 2018.

Za sigurniji internet