Naša radijska emisija sutra (subota) na Hrvatskom katoličkom radiju

Sutra (subota) u programu Hrvatskoga katoličkog radija u 11 sati u sklopu "Školskog sandučića" emitirat će se radijska emisija Zlatarski Kostelić koju je snimila i montirala Multimedijska skupina naše škole pod mentorstvom školskoga knjižničara Denisa Vinceka. Emisiju je vodila Paula Sviben iz 7.a, a montirao Matija Varga iz 8.b razreda. Nakon Ljube zvonarke i Zvjezdice pospanke, Zlatarski Kostelić je treći radijski uradak iz naše škole koji se emitira na Hrvatskom katoličkom radiju, radijskoj postaji s nacionalnom koncesijom. Urednica Programa za djecu HKR-a Snježana Kirinić Grubić zaželjela nam je svima obilje mira, dobra, Božjeg blagoslova kao i blagoslovljenu Cvjetnicu i sve Velike dane pred nama. (Dorijan Hanžek, 8.b)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 23. 3. 2018.

Za sigurniji internet