Mali knjižničari pisali sastavke o Vukovaru na engleskom

Članovi izvannastavne skupine Mali knjižničari okupili su se jučer u školskoj knjižnici i osmi sat posvetili sjećanju na sve vukovarske žrtve. Učenici iz osmih razreda Blaž Stužić, Dorijan Hubak, Nika Grzelja, Dorijan Hanžek i Matija Varga pročitali su svoje sastavke o dvodnevnom posjetu Vukovaru koje su napisali na engleskom jeziku. Učenici su s voditeljicom Tanjom Tomicom preveli na hrvatski svoje radove mlađim članovima izvannastavne skupine Veroniki Krsnik, Lucijanu Sambolu, Niku Mrkociju i Sebastijanu Drofeniku Hamziću. Petaši su osmaše ispitivali o tome što su sve vidjeli u Vukovaru, a osmaši su s voditeljicom Tanjom Tomicom odgovarali na pitanja i kazivali o Domovinskom ratu i Gradu heroju. Klikni na opširnije za pet fotografija. (Denis Vincek)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 21. 11. 2017.