Ravnatelj uručio županijsku nagradu našem bivšem đaku za postignute rezultate

Ravnatelj Marijan Posarić danas je Vilimu Kobeščaku, koji je kao učenik naše škole osvojio prvo mjesto na državnom natječaju Bilo kuda, čitaj svuda u organizaciji Nacionalne i sveučilišne knjižnice u Zagrebu, predao nagradu - vrijedan muški ručni sat. Novac za nagradu učeniku i njegovu mentoru školskom knjižničaru Denisu Vinceku namjenski je dala Krapinsko-zagorska županija. Vilimov mentor istaknuo je kako želi da cijeli iznos bude utrošen za nagradu učeniku pa je tako i postupljeno. Sukladno uputama Županije nabavljena je nagrada i danas je upriličen susret na kojemu je ravnatelj Marijan Posarić predao dar Vilimu Kobeščaku i čestitao mu za sve postignute uspjehe tijekom školovanja u našoj školi, koji su, kazao je, okrunjeni ovim prvim mjestom, pobjedom u sve tri novinarske kategorije LiDraNa u Krapinsko-zagorskoj županiji te odlaskom na Državnu smotru LiDraNo. Ravnatelj Posarić dodao je pritom kako se ne smije zaboraviti da je u životu jako važno i ono nematerijalno te našem bivšem učeniku poručio da ostane vrijedan đak i u srednjoj školi i da i dalje bude dobar čovjek jer je to u životu najvažnije. (Irena Petrovečki)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 22. 9. 2017.