Svi učitelji i stručni suradnici prošli edukaciju o e-Dnevnicima

Danas su cjelodnevnu edukaciju o e-Dnevnicima prošli svi učitelji i stručni suradnici Osnovne škole Ante Kovačića u Zlataru. E-Dnevnik je mrežna aplikacija za vođenje razredne knjige u elektroničkom obliku i u Hrvatskoj je kao pilot-projekt krenuo 2011. godine. Tu je aplikaciju izradio CARNet i ima sve funkcionalnosti dosadašnje "papirnate" razredne knjige, koja od sljedeće školske godine i u našoj školi ulazi u povijest. O svim mogućnostima e-Dnevnika - a ta aplikacija nudi mnogo više funkcionalnosti od dosadašnje razredne knjige - učitelje i stručne suradnike naše škole poučavale su danas gđa Draženka Kuzman iz Osnovne škole Konjščine i diplomirana informatičarka u zlatarskoj osnovnoj školi gđa Nina Posarić, učiteljica savjetnica. Ono što je posebno važno jest činjenica da će pristup brojnim funkcionalnostima koje nudi e-Dnevnik imati i učenici i njihovi roditelji (od kuće - putem računala, tableta ili pametnih mobitela), o čemu će svi pravodobno i potanko biti obaviješteni. Klikni na opširnije za četiri fotografije. (Denis Vincek)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 20. 6. 2017.