Završna priredba u PŠ Donjoj Batini

U utorak, 13. lipnja, učenici Područne škole Donje Batine završnom su priredbom obilježili kraj školske godine. U 16 sati održana je sveta misa zahvalnica kraj kapele sv. Antuna Padovanskog. U povodu Antunova misu su držali zlatarski župnik velečasni gosp. Dragutin Cerovečki i svećenik gosp. Antun Motočić koji je na službi u Mariji Bistrici. Priredba je počela u 17 sati u školi. Prisustvovali su gradonačelnica gđa Jasenka Auguštan-Pentek, dogradonačelnik gosp. Stanko Majdak, župnik gosp. Dragutin Cerovečki i prečasni gosp. Antun Motočić te učiteljice, roditelji i prijatelji škole. Nakon programa učenici četvrtog razreda oprostili su se dirljivim govorom od svoje razrednice. Druženje je nastavljeno uz kolače i štrukle koje su pripremile majke i bake. U fotogaleriju dodano je 48 fotografija. (Učenici i učiteljice iz PŠ Donje Batine)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 20. 6. 2017.