Područne škole bile na izletu u Zagrebu

U petak, 26. svibnja, učenici područnih škola iz Donje Batine i Martinščine bili su u pratnji svojih učiteljica i teta kuharica na izletu. Krenuli smo rano, već u 7 sati, kako bismo stigli na vrijeme u obilazak Međunarodne zračne luke Franjo Tuđman. Tu smo se upoznali s postupkom putovanja zrakoplovom i gledali polijetanje zrakoplova. Svidjeli su nam se vojni helikopteri i zgrada zrakoplovne luke. Nakon toga krenuli smo put Maksimira gdje smo posjetili Zagrebački zoološki vrt. Oduševili su nas lavovi i zmije. U Maksimiru smo ručali i potom otišli na jezero Bundek na igru. Od veselja nismo mogli izabrati igračku koju bismo prvu isprobali. Sa zalaskom sunca umorni smo se ukrcali u autobus i vratili kući. U fotogaleriju dodano he 56 fotografija. (učiteljice i učenici područnih škola)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 29. 5. 2017.