Zahvalnice Grada Zlatara učenicima s izuzetnim postignućima

Zlatarski gradonačelnik gosp. Stanko Majdak i njegova zamjenica gđa Jasenka Auguštan-Pentek dodijelili su jučer zahvalnice Grada Zlatara učenicima naše škole koji su ove godine sudjelovali na državnim natjecanjima, uredniku Zlatarskih Iskrica, učenici čiji je rad proslijeđen na državni LIK 2017. te njihovim mentorima. Goste iz Grada pozdravila je naša ravnateljica gđa Rajna Borovčak koja je istaknula odličnu suradnju s Gradom i njegovim institucijama, a zamjenica gradonačelnika i gradonačelnik čestitali su učenicima i njihovim mentorima te podijelili plakete. Ovogodišnji dobitnici su sudionici državnih natjecanja i njihovi mentori Blaž Stužić i gđa Nina Posarić, Klara Ferišak i gđa Kristina Fruk, školski pjevački zbor i gđa Josipa Hopek, Karlo Bogi, Vilim Kobeščak i gosp. Denis Vincek; urednik Zlatarskih Iskrica Vilim Kobeščak te učenica čiji je rad proslijeđen na državno natjecanje Nika Rihtarić i gosp. Zvonko Šarčević. Klikni na opširnije za nekoliko fotografija. (Denis Vincek)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 18. 5. 2017.