Ekoskupina obilježila Majčin dan

Učenici Ekoskupine sa svojom voditeljicom gđom Marinom Sviben prigodnim su nas plakatima koji su izloženi u holu škole podsjetili na Majčin dan. Riječ je o blagdanu u čast majki i majčinstva koji se u većini zemalja, pa i Hrvatskoj, obilježava svake godine druge nedjelje u svibnju. Majčin dan je prilika da pokažemo svojim majkama koliko ih volimo i cijenimo. Toga dana nemojte škrtariti na lijepim riječima - a ni djelima - pokažite vašoj majci da je jedinstvena i posebna. Pokažite zahvalnost za svaki poljubac, svaku brigu koju je zajedno s vama brinula, svaki ručak koji je za vas skuhala, a posebno za život koji vam je podarila. I na kraju, svim majkama želimo sretan Majčin dan! Želimo vam da ovaj dan provedete u toplom ozračju uza svoje najmilije, da se osjećate potpuno, ispunjeno i sretno jer ste vi to zaslužile! (Lea Dumbović i Mirela Mikac, 4.b)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 8. 5. 2017.