Blaž Stužić pozvan na državno natjecanje iz Informatike: od 375 učenika ima treći rezultat u državi

Državno povjerenstvo za provedbu natjecanja iz Informatike, nakon revizije rezultata županijske razine,  obznanilo je danas imena učenika koji će od 14. do 17. ožujka sudjelovati na državnom natjecanju u Primoštenu. Na finale ovogodišnjega Infokupa pozvan je i učenik 7.b razreda naše škole Blaž Stužić, županijski pobjednik u kategoriji Osnove informatike, koji je, ukupno gledajući na državnoj razini, ostvario treći rezultat među 375 učenika.  Blaž se već uvelike počeo pripremati za državno natjecanje sa svojom mentoricom gđom Ninom Posarić, dipl. informatičarkom savjetnicom. Bit će to sedmi uzastopni nastup učenika naše škole na državnom Infokupu. (Denis Vincek)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 21. 2. 2017.