Ljubavna vrata za Valentinovo

I ove godine tradicionalno je u našoj školi 14. veljače obilježeno Valentinovo. Ove godine bilo je to na nov i drugačiji način. Svaki razred iz predmetne nastave uredio je na kreativan način svoja  vrata kojima je pokazao svoje želje, poruke, fotografije, pjesme, stihove, želje u povodu Valentinova. Sva vrata bila su jako lijepo i maštovito uređena, učenici su iskoristili svoje fotografije, crvene ruže, srca od tkanine, ruže od krep papira te srca od različitih materijala.  Po dvoje učenika iz svakog razreda ocijenilo je najbolje uređena vrata. Najljepša uređena vrata su vrata učionice broj 6, a uredili su ih učenici  8. a razreda i razrednica gđa Nataša Sovec. Ovaj novi način obilježavanja Dana zaljubljenih u našoj školi, koji je sudeći prema reakcijama učenika bio odlično prijvaćen, osmislila je naša ravnateljica gđa Rajna Borovčak, a provele su ga pedagoginja gđa Vlatka Prpić i psihologinja gđa Katarina Biondić. U fotogaleriju dodano je 47 fotografija. (Mateja Somođi Podolski)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 16. 2. 2017.