Obilježili smo Dan sigurnijeg interneta

Ove smo školske godine obilježili Dan sigurnijeg interneta, koji se svake godine organizira početkom veljače, s ciljem promoviranja odgovornog korištenja online tehnologija i mobilnih telefona. Učenici viših razreda tako su, uz razgovor i rasprave o sigurnosti u virtualnom svijetu, uspješno sudjelovali u kvizu koji je organizirao Centar za sigurniji internet. Vrlo je važno kod učenika podizati razinu svijesti o sigurnosti na internetu. Obilježavanje Dana sigurnijeg interneta pridonijelo je boljem upoznavanju mehanizama za filtriranje i blokiranje neprimjerenih sadržaja, pisanju  učinkovitih strategija donošenja odluka te medijskom opismenjavanju. U fotogaleriju dodano je 50 fotografija (Vlatka Prpić)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 13. 2. 2017.