Dan otvorenih vrata u našoj školi

U Osnovnoj školi Ante Kovačića proslavljeni su Dani kruha i Dani zahvalnosti za plodove zemlje. Nakon toga u poslijepodnevnoj smjeni učenici i učiteljice razredne nastave održali su Dan otvorenih vrata. Tema dana bila je jabuka, tako da je obilježen Dan jabuka. Učenici su dan obilježili u svojim razredima u sklopu prigodnih radionica. Prvi razred imao je radionicu učenja sorta jabuka, drugi razred išao je u voćnjak tražiti različite sorte jabuka, treći razred radio je sok od jabuka, a četvrti razred donio je različite recepte za izradu prerađevina od jabuka (pekmez, pita od jabuka, kompot od jabuka). Župnik je sudjelovao na radionicama i posvetio poslastice od jabuka koje su pripremili učenici i učiteljice. U fotogaleriju dodane su 64 fotografije. (Monika Haban, 8.a; odabir fotografija Domagoj Posarić i Hrvoje Piljak, 8.a)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 27. 10. 2016.