Božićna priredba u PŠ Martinščini

Tijekom adventa pripremali smo i uvježbali program kojim smo razveselili ravnatelja, roditelje i mještane naše Martinščine. Održali smo 21. prosinca božićnu priredbu nakon koje je uslijedilo druženje djelatnika škole i ostalih gostiju. Domjenak su organizirali roditelji naših učenika i još jednom pokazali kako su složni i kako cijene rad svojih učenika i učiteljica. Program priredbe izazvao je obilje veselja i razdraganosti. Učenici su kroz dramsku igru prikazali duh božićnog veselja i iščekivanje rođenja malog Isusa. Bilo je tu i pjesama koje su namamile i publiku da sudjeluje u programu. Ravnatelj se obratio svima s nekoliko toplih riječi i čestitkom za nadolazeći blagdan. U istom raspoloženju slijedilo je druženje odraslih i djece. U fotogaleriju dodano je 36 fotografija.(Učiteljice Ljiljana Mutak i Valentina Lebić-Naumovski)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 8. 1. 2018.

Za sigurniji internet