Kazalište Poco Loco gostovalo u našoj školi

Što je potrebno napraviti kako bi se zavrijedila ljubav? Ovim, uvijek aktualnim pitanjem bavila se simpatična nagrađivana predstava za djecu „Ljubiti, samo ljubiti“ teatra Poco Loco, koja je u organizaciji Pučkog otvorenog učilišta dr. Jurja Žerjavića Zlatar izvedena za naše učenike razredne nastave jučer u školskoj dvorani. Priča je to o Pužu koji se zaljubi u djevojčicu Ružicu. No, Ružica želi junaka, heroja, princa, sportaša, ili bar ministra. Kako bi osvojio njezinu ljubav Puž kreće u pustolovine: prolazi kroz šumu, zapinje kod Carinika, vozi Mačkobus i spašava A razred, plaši Zmaja te naposljetku odgovara na sve Ružičine zagonetke. Sve uloge u ovoj šarenoj predstavi tumačili su Bruno Kontrec i Zrinka Kušević. Učenici su bili veseli, rado su sudjelovali u predstavi, a osobito ih je šokirao dio kada je Ružica konačno poljubila Puža. Klikni na opširnije za više fotografija. (Zvonimir Guć)

objavio: Nina Posarić   datum: 9. 5. 2023.