Dramska skupina (PŠ Martinščina)

U PŠ Martinščina kao jedna od izvannastavnih aktivnosti je i dramska skupina.

Cilj je ove izvannastavne aktivnosti razvijati ljubav prema književnom stvaralaštvu, učiti umijeće glume, razvijati maštu, kreativnost, stvaralaštvo, suradnju, odgovornost i disciplinu u radu te razvijanje sigurnosti i samopouzdanja na nastupu, prirodnost i osjećajnost.

Dramska skupina u PŠ Martinščina okuplja djecu od prvoga do četvrtog razreda. Ukupno je u rad uključeno 13 učenika, a po potrebi uključuju se i ostali. To nam je od velike pomoći za priredbe koje pripremamo tijekom cijele školske godine. Tako prigodnim programom obilježavamo Dan sv. Martina, Božić i Novu godinu, Uskrs, Majčin dan te završnu priredbu kojoj se svi jako veselimo. Roditelji nas tada nagrade prigodnim domjenkom, a najveća sreća nam je njihov osmijeh na licu i veliki pljesak koji zaslužimo.

Voditeljica
Valentina Lebić-Naumovski