preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Popis prijavljenih škola u školskoj godini 2017./18.
1. Osnovna škola Ante Kovačića, Zlatar (Krapinsko-zagorska županija), knjižničar: Denis Vincek
2. Osnovna škola Antuna Mihanovića Petrovsko (Krapinsko-zagorska županija), knjižničarka: Jasenka Marmilić
3. Osnovna škola Side Košutić Radoboj (Krapinsko-zagorska županija), knjižničarka: Jasenka Marmilić
4. Osnovna škola Donja Dubrava (Međimurska županija), knjižničarka: Suzana Karloci-Kvakan
5. Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo (Brodsko-posavska županija), knjižničarka: Snježana Jureković
6. Osnovna škola Marije Jurić Zagorke (Grad Zagreb), knjižničarka: Ana Brčić Bauer
7. Osnovna škola Oroslavje (Krapinsko-zagorska županija), knjižničarka: Valentina Mokrovčak
8. Osnovna škola Orehovica, Područna škola Podbrest (Međimurska županija), knjižničarka: Ivana Čurila (kontakt: učliteljica Senija Zadravec-Kermek)
9. Osnovna škola Iver Sesvete (Grad Zagreb), knjižničarka: Tina Radovanović
10. Osnovna škola Budaševo - Topolovac - Gušće (Sisačko-moslavačka županija), knjižničarka: Mirjana Čubaković
11. Osnovna škola Tituša Brezovačkog (Grad Zagreb), knjižničarka: Snježana Vasić (kontakt: snjezana-v@net.hr)
12. Osnovna škola Antuna Gustava Matoša Čačinci (Virovitičko-podravska županija), knjižničarka: Marija Blažević (knjiznica.osagmcacinci@gmail.com)
13. Osnovna škola Đure Deželića Ivanić-Grad (Zagrebačka županija), knjižničarka: Kristina Prilika
14. Katolička osnovna škola Svete Uršule Varaždin (Varaždinska županija), knjižničarka: Viktorija Erjavec
15. Osnovna škola Ivana Zajca Rijeka (Primorsko.goranska županija), knjižničarka: Koraljka Mahulja-Pejčić
16. Osnovna škola Siniše Glavaševića (Vukovarsko-srijemska županija), knjižničarla: Biljana Krnjajić
17. Osnovna škola Ivanovec, Čakovec (Međimurska županija), knjižničarka: Tanja Radiković
18. Osnovna škola Čazma (Bjelovarsko-bilogorska županija), knjižničar: Miljenko Kovačić
19. Osnovna škola Eugena Kvaternika Velika Gorica (Zagrebačka županija), knjižničarka: Davorka Facko Vnučec
20. Osnovna škola "Antun i Stjepan Radić" Gunja (Vukovarsko-srijemska županija), knjižničarka: Anita Tufekčić
21. Osnovna škola Ante Starčevića Rešetari (Brodsko-posavska županija), knjižničarka: Daniela Gubić
22. Osnovna škola "Ljudevit Gaj" Lužani (Brodsko-posavska županija), knjižničarka: Marina Đukić
23. Osnovna škola Augusta Šenoe Gundinci (Brodsko-posavska županija), knjižničarka: Marina Đukić
24. Osnovna škola Trnsko Zagreb (Grad Zagreb), knjižničarka: Svjetlana Devčić
25. Osnovna škola Jurja Barakovića Ražanac (Zadarska županija), knjižničarka: Danijela Petani
26. Osnovna škola Zapruđe  (Grad Zagreb), knjižničarka: DIjana Čupić
27. Osnovna škola Netretić (Karlovačka županija), knjižničarka: Branka Starčević
28. Osnovna škola Barilović (Karlovačka županija), knjižničarka: Branka Starčević
29. Osnovna škola Srdoči Rijeka (Primorsko.goranska županija), knjižničarka: Nensi Čargonja Košuta
30. Osnovna škola Sveti Martin na Muri (Međimurska županija), knjižničarka: Ana Špoljarić
31. Osnovna škola Selnica (Međimurska županija), knjižničarka: Ana Špoljarić
32. Osnovna škola Eugena Kvaternika Rakovica (Karlovačka županija), knjižničarka: Maja Knežević Djak
33. Osnovna škola Plaški (Karlovačka županija), knjižničarka: Maja Knežević Djak
34. Osnovna škola kralja Tomislava (Grad Zagreb), knjižničarka: Ivana Dominko
35. Osnovna škola Vladimir Nazor Virovitica (Virovitičkog-podravska županija), knjižničarka: Marina Aragović Švarbić
36. Osnovna škola Vugrovec - Kašina (Zagrebačka županija), knjižničarka Katarina Jukić, Ana Novotny (kontakt: novotna@windowslive.com)
37. Osnovna škola Lučko Zagreb (Grad Zagreb), knjižničarka: Sandra Škarpa
38. Osnovna škola Viktora Kovačića Hum na  Sutli (Krapinsko-zagorska županija), knjižničarka: Sandra Kovačić (novi mail)
39. Osnovna škola Garešnica (Bjelovarsko-bilogorska županija), knjižničarka: Maja Mišinec
40. OŠ Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko. PŠ Stanka Majetića Senjsko (Primorsko-goranska županija), knjižničarka: Viktorija Samsa
41. OŠ Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko. PŠ Veliki Jadrč (Primorsko-goranska županija), knjižničarka: Viktorija Samsa
42. Osnovna škola Luka Sesvete (Grad Zagreb), knjižničarka: Jadranka Jelinić Blagec
43. Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Duga Resa (Karlovačka županija), knjižničarka: Gordana Šutej (Kontakt: os-igk@ka.t-com.hr)
44. Osnovna škola Vladimir Bosnar Stubičke Toplice (Krapinsko-zagorska županija), knjižničarka: Blanka Doko
45. Osnovna škola Belica (Međimurska županija), knjižničarka: Bojana Grgić
46. Osnovna škola dr. Vinka Žganca (Grad Zagreb), knjižničarka: Božica Mišetić
47. OŠ braće Radića Pakrac, PŠ Prekopakra (Požeško-slavonska županija), knjižničarka: Anita Pavlečić (kontakt: apavlecic@gmail.com)
48. Osnovna škola Bistra (Zagrebačka županija), knjižničarka: Biserka Drapčinski
49. Osnovna škola Podmurvice Rijeka (Primorsko-goranska županija), knjižničarka: Alida Devčić-Crnić
50. Osnovna škola Vladimir Nazor Budinščina (Krapinsko-zagorska županija), knjižničarka: Maja Pepelko
51. Osnovna škola Ivana Filipovića (Grad Zagreb), knjižničarka: Vera Petreković
 

stanje (prema redoslijedu prijave) na dan 19. 2. 2018.

 
 


Zlatarske Iskrice

Jelovnik


micro:bit


Društvene mreže
Na kojoj društvenoj mreži provodiš najviše vremena?









Za sigurniji internet


I mi sudjelujemo

Međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja


Podrška darovitima


Tražilica



Poveznice
Zlatar na međumrežju


Blagdani i pravopis


Korisni likovi


Projekt ZALOGAJČEK 2





preskoči na navigaciju