Županijsko prvenstvo u futsalu

17. studenog 2023. godine OŠ Ante Kovačića je sudjelovala na sportskom natjecanju iz futsala u dvorani srednje škole u Bedekovčini. Uz ekipu ŠSK Sokol, u prvom kolu prvenstva sedmih i osmih razreda osnovnih škola Krapinsko – zagorske županije, sudjelovale su ekipe iz Krapine - OŠ LJ. Gaj,  Desinića - OŠ Đure Prejca i OŠ Bedekovčina.

Za našu ekipu nastupili su: Leo Lesičar, Leonardo Lesičar, Teodor Strelar, Teo Hanžek (8.a); Ivan Rozijan, Marko Tuškan, Tibor Crčić (8.b);  Mario Brlečić, Petar Škrlec (7.b).

U sve tri utakmice smo nažalost poraženi. Pružili smo svoj maksimum, borili se pošteno i sportski, no protivnici su objektivno bili mnogo bolji. Igrači su sportski podnijeli poraz, te naučili da za ostvarenje boljih rezultata treba još mnogo trenirati. Pohvale igračima na zalaganju i korektnoj borbi, čestitke našim protivnicima na kvalitetnoj i efikasnoj igri.

Rezultati svih utakmica su u nastavku:

OŠ BEDEKOVČINA - OŠ ĐURE PREJCA (Desinić) - 1:0

OŠ LJ. GAJA (Krapina) - OŠ A. KOVAČIĆA (Zlatar) - 5:0

OŠ BEDEKOVČINA - OŠ LJ. GAJA (Krapina) - 1:3

OŠ BEDEKOVČINA - OŠ A. KOVAČIĆA (Zlatar) - 6:0

OŠ A. KOVAČIĆA (Zlatar) - OŠ ĐURE PREJCA (Desinić) - 0:7

OŠ ĐURE PREJCA (Desinić) - OŠ LJ. GAJA (Krapina) - 1:3

U drugo kolo su se iz naše skupine plasirale dvije prvoplasirane ekipe (OŠ Krapina i OŠ Bedekovčina), dok je ekipa Zlatara ispala iz daljnjeg natjecanja. Klikni na opširnije za jednu fotografiju. (Stjepan Škrlec)

objavio: Zvonimir Guć   datum: 23. 11. 2023.