Održano zimsko kolo AToM lige

Proteklog četvrtka, 9. studenog, održano je zimsko kolo AToM lige u školskoj godini 2023./2024. AToM liga ekipno je natjecanje učenika osnovnih i srednjih škola u znanju matematike, fizike i kemije. Nastala je sa željom popularizacije prirodoslovlja i matematike, veće motivacije učenika i njihovih mentora u radu te poticanja zajedništva i timskog rada. Iz naše škole u natjecanju sudjeluju ove godine tri ekipe sastavljene od sljedećih učenica: Ena Juriša, Lorena Kulfa, Ema Runjak, Melani Benčić, Petra Benko, Paula Špoljar, Karla Bručić, Teodora Teški i Ela Vlahek. Od sveukupno 209 ekipa 8. razreda koje su sudjelovale u zimskom kolu ATOM lige, prva ekipa iz naše škole ostvarila je 98. mjesto, druga ekipa 99. mjesto, a treća ekipa 123. mjesto. Proljetno kolo Atom lige održat će se 5. ožujka 2024. Mentorice naših učenica su učiteljica fizike Mirela Lebić Popov, učiteljice matematike Kristina Zubić i Nikolina Ozimec te učiteljica kemije Martina Kušer. Klikni na opširnije za nekoliko fotografija. (Martina Kušer)

objavio: Nina Posarić   datum: 13. 11. 2023.