Novi početak u PŠ Martinščini

Početak nove školske godine započeo je lijepim jutrom kojeg su još ljepšim učinili učenici koji su se ujutro vratili u školske klupe PŠ Martinščine. Njima su se pridružile i 3 prvašice koje su dopratili roditelji. Malen broj učenika zaželio im je dobrodošlicu veselom pjesmicom Kad si sretan. Prvašiće je posjetila i gradonačelnica Jasenka Auguštan-Pentek, koja je malim poticajnim darom grada Zlatara učinila prvi dan nastave još veselijim i zanimljivijim. U 9 sati svi zajedno uputili smo se u Kapelu sv. Martina u kojoj je održana sveta misa Zaziv Duha Svetog za uspješan početak nove školske godine. Misi su prisustvovali učitelji, učenici, vjeroučiteljica, roditelji, rodbina i ostali mještani. Obitelji prvašića pripremile su i iznenađenje malim učenicima za prvi dan škole. Svi zajedno poradit ćemo na tome da u novoj školskoj godini bude mnogo ovakvih veselih i zanimljivih dana. (Ljiljana Mutak) Klikni na opširnije za nekoliko fotografija.

objavio: Zvonimir Guć   datum: 5. 9. 2023.