Završetak nastavne godine u PŠ Martinščina

Završetak nastavne godine obilježen je svetom misom i završnom priredbom u samoj školi. Svetu misa zahvalnica održana je u kapeli sv. Martina 16. lipnja, a predvodio ju je naš loborski župnik Tomica Božiček. Osim djece i učitelja, na svetoj misi prikupilo se mnogo roditelja i ostalih članova obitelji.
Zadnjeg nastavnog dana, 21. lipnja održana je završna priredba. Na njoj se okupio popriličan broj roditelja, mještana i gostiju. Priredbi je prisustvovala predsjednica Gradskog vijeća Grada Zlatara, gđa Danijela Findak, naš ravnatelj Marijan Posarić i ostali djelatnici matične škole.
Program je započeo prezentacijom projektan "Gdje su nestale kravice?", što je ujedno bila i tema cijele priredbe. Nakon prezentacije, djeca su kroz pjesmu, recital i igrokaz nasmijali okupljene goste. Na kraju programa okupljenima se obratio naš ravnatelj i gđa. Findak, obojeoduševljeni cijelom priredbom.
Uslijedio je tužan dio jer su se četvrtaši kratkim programom i videom oprostili od svoje učiteljice Ljiljane Mutak. Učiteljica je zahvalila djeci i roditeljima na prekrasnoj suradnji i na svim divnim trenucima koje su zajedno prošli u protekle četiri godine.
Druženje okupljenih nastavilo se malim domjenkom koji su pripremili naši roditelji. Svi jedva čekamo naš sljedeći susret! Klikni na opširnije za nekoliko fotografija. (Ljiljana Mutak, Ivan Bukal)

objavio: Zvonimir Guć   datum: 6. 7. 2023.