Izlet učenika PŠ Donja Batina i prvaša iz Zlatara u Zagreb

U ponedjeljak, 5. lipnja, učenici PŠ Donja Batina, sa svojim učiteljicama Gordanom Kralj i Anom Lenartić, te učenici prvih razreda matične škole, s učiteljicama Silvijom Adanić i Valentinom Labaš, zaputili su se autobusom u Zagreb. Prvo smo posjetili Zoološki vrt gdje smo unatoč kiši uspjeli vidjeti mnoštvo različitih vrsta životinja te naučili ponešto o pojedinim životinjama i na edukativnoj radionici. Najviše oduševljenja izazvala je mliječna zmija koju su svi odlučili pomaziti. Autobus nas je odveo do MiniPolisa gdje su nas dočekali veseli animatori s ukusnim ručkom i odličnim programom. Djeca su uživala u isprobavanju vožnje aviona, tramvaja, snimili su svoje televizijske emisije, radili u trgovini, na pošti, u bolnici i okušali se još u mnogo različitih zanimanja. Dobili su i poklončiće te već izmoreni krenuli natrag. Unatoč kišnome danu uzbuđenja i veselja nije nedostajalo. Klikni na opširnije za nekoliko fotografija. (Ana Lenartić)

objavio: Nina Posarić   datum: 6. 6. 2023.