U sklopu projekta The Media. What next? predstavljamo vam društvenu mrežu Instagram

U sklopu programa Erasmus+ i našega Međuškolskog partnerstva The Media. What next?, koje je posvećeno medijima, u prosincu smo se bavili kritičkim promišljanjem o tome što učenici rade na društvenim mrežama. Kako je trenutačno među mladima koji sudjeluju u projektu vrlo popularan Instagram, učenici su odlučili u svojemu tesktu opisati sve o toj društvenoj mreži. Nastavak je to rada s Aktivnosti učenja, poučavanja i osposobljavanja u Češkoj na kojoj su sudionici na toj društvenoj mreži izrađivali reklame. U radu su sudjelovali i učenici koji su sada prvi razred srednje škole, a bili su u prošloj školskoj godini članovi Erasmus+ skupine Osnovne škole Ante Kovačića, Zlatar. (Matija Mikulec, 8.a)

Klikni na fotografiju za prikaz u punoj rezoluciji.

objavio: DENIS VINCEK   datum: 31. 12. 2019.