Obavijest o prvom danu nastave

Nastava u novoj školskoj godini počinje u ponedjeljak, 9. rujna. Svi učenici od 2. do 8. razreda dolaze u školu u 8 sati. Nastava traje do 11:30 sati. Za učenike putnike organiziran je prijevoz autobusom. Autobus iz Donje Batine polazi u 7:25, iz Martinščine u 7:35 te iz Vinipotoka u 7:40 sati. Povratak kućama je u 11:45 sati. Prijevoz školskim kombijem organizira se od utorka, 10. rujna. Za sve učenike bit će u ponedjeljak pripremljen doručak. Učenici trebaju u školu ponijeti školske torbe kako bi preuzeli udžbenike i radne bilježnice. Prvi tjedan ima B smjena nastavu prijepodne. Učenici petih i sedmih razreda bit će prije prvog sata prozvani po odjeljenjima. Svečani prijam za učenike prvih razreda bit će u 12:30 sati u predvorju škole. Njihovi roditelji, ako to žele, mogu u tajništvu škole podići šifre pomoću kojih mogu na oglasnoj ploči saznati koji će im razred dijete polaziti. Uprava škole ispričava se roditeljima i učenicima zbog nemogućnosti pristupa školskim mrežnim stranicama koje, kao i u većini drugih škola, nisu funkcionalne već nekoliko dana. (ravnatelj Marijan Posarić)

objavio: Nina Posarić   datum: 6. 9. 2019.