Likovna izložba "Čovjek čovjeku"

Tradicionalna izložba "Čovjek čovjeku" u sklopu Dana kajkavske riječi otvorena je u subotu, 29. rujna, u našoj školi. Okupljene učenike, autore odabranih  likovnih radova, njihove mentore i goste pozdravio je ravnatelj Marijan Posarić, koji je svima poželio ugodan boravak u našoj školi, a mladim umjetnicima i njihovim učiteljima čestitao je na uspjehu. Ove godine odabrano je i izloženo 80 likovnih radova od kojih je osam ostvaraja učenika Osnovne škole Ante Kovačića Zlatar. Autori su Florijan Lesičar iz 7.a, Ana Latin iz 7.a, Nika Rihtarić iz 7.a, Barbara Kuharić iz 4.a, Nika Hunjet iz 3.a, Vjera Posarić iz 3.a, Paula Pereglin iz 1.b i Manda Posarić iz 1.a. Njihovi su voditelji Zvonko Šarčević, Blanka Sviben, Silvija Adanić, Marina Sviben i Ankica Krajnik. Svi pozvani učenici i njihovi mentori dobili su priznanja. Uime Školske knjige mlade umjetnike pozdravila je Željka Horvat-Vukelja i poručila im da i dalje stvaraju jer tako uljepšavaju svijet oko sebe. Izložbu je i ove godine postavio učitelj likovne kulture Zvonko Šarčević. (Ankica Krajnik)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 3. 10. 2018.