Kreće škola plivanja

Škola plivanja za učenike trećih razreda održat će se na bazenima Aquae Vivae u Krapinskim Toplicama od 26. do 29. lipnja (4 dana) u vremenu od 9 do 13 sati. Po učenike iz područnih škola prijevoznik će doći minibusom (Donja Batina - 7:45; Martinščina – 7:50), a po dolasku u Zlatar prekrcat će se u veliki autobus. Polazak iz Zlatara je u 8 sati. Osim odjeće za kupanje učenici trebaju ponijeti i ručnik, kremu za zaštitu od sunca, kapu ili šeširić te, prema potrebi, dodatnu, nekvarljivu hranu i piće. U Krapinskim toplicama imaju osiguran jedan obrok (kriška pizze ili palačinka ili pomfrit). Sve vrijeme učenici će biti u pratnji i pod nadzorom svojih razrednih učiteljica i učitelja plivanja. Dolazak u Zlatar predviđen je u otprilike 14 sati. Za učenike iz područnih škola osiguran je prijevoz kućama. Nakon prvog dana može doći do korekcije vremena polaska o čemu će učenici biti pravodobno obaviješteni. (ravnatelj Marijan Posarić)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 22. 6. 2018.