Državno natjecanje iz Geografije

Veronika Krsnik, učenica 5.a razreda naše škole, sudjelovala je na 25. Državnom natjecanju iz Geografije. Natjecanje je održano u Vukovaru od 23. do 25. travnja, a domaćin natjecanja bila je Gimnazija Vukovar. Veronika se natjecala u kategoriji petih razreda i osvojila izvrsno šesto mjesto. Veronika je marljivo radila tijekom cijele nastavne godine te usvajala nova geografska znanja i stjecala geografske vještine uz pomoć učiteljice Geografije Kristine Fruk. Gimnazija Vukovar bila je dobar domaćin. Tijekom boravka u Vukovaru učenici su posjetili povijesne i kulturne znamenitosti grada te se upoznali s traumatičnim događajima iz bliske povijesti Vukovara. Klikni na opširnije za nekoliko fotografija. (Veronika Krsnik 5.a, Kristina Fruk, učiteljica Geografije)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 2. 5. 2018.