Dragi učenici, učitelji i svi djelatnici naše škole!

Pozivamo vas da nam se pridružite u humanitarnoj akciji za pomoć napuštenim životinjama i kućnim ljubimcima koji su smješteni u Skloništu za napuštene životinje "Luč Zagorja" u Mariji Bistrici. Skupljat ćemo hranu za pse (konzerve ili suhu hranu - keksiće). Dobro će doći i deke, ručnici, ogrlice za pse ili zdjelice iz kojih psi jedu ili piju vodu. Deke, ručnici i zdjelice ne trebaju biti novi, ali trebaju biti čisti. Pokažite veliko srce kao što ste i dosad u svim humanitarnim akcijama koje naša škola provodi i pridružite se i ovaj put. Ova humanitarna akcija provodi se o sklopu Odgoja za demokratsko građanstvo, a mi se ove godine za Školsku i Županijsku smotru pripremamo s temom Kućni ljubimci. Akcija će trajati od 8. do 23. veljače, a hranu i ostale potrepštine koje ćete donijeti - ostavite na porti škole. Hvala! (Učenici 2.b)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 7. 2. 2018.