Učenici 1.a učlanjeni u školsku knjižnicu

Kao i svake godine učenici prvih razreda u siječnju učlanjuju se u školsku knjižnicu. Članice Novinarske skupine pritom izvode motivacijski igrokaz Od korice do police knjižničarke Ane Sudarević. I ove su godine glumile učenice 7.a Valentina Sviben, Lorena Pavić, Tea Kramarić i Nikolina Pavić koje je uvježbala voditeljica Irena Petrovečki. Učenicima je školski knjižničar Denis Vincek danas ispričao kako se treba ponašati u školskoj knjižnici i pokazao im kako se mogu posuditi knjige. Učenici 1.a dobili su iskaznice koje moraju brižno čuvati do osmog razreda jer za posudbu i vraćanje knjige knjižničaru treba pokazati člansku iskaznicu. Na kraju školskog sata učenici su samostalno posudili svoju prvu knjigu, a knjižničaru je uime cijeloga 1.a zahvalio Noa Emanuel. Klikni na opširnije za dvije fotografije. (Ankica Krajnik)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 26. 1. 2018.

Za sigurniji internet