Novi članovi Školske prometne jedinice

Nakon predavanja - osposobljavanja novih članova održanoga 3. listopada, učenici sedmih razreda uključeni u rad Školske prometne jedinice početkom ove školske godine stekli su osnovne preduvjete za samostalno obavljanje dužnosti regulacije prometa. Svečanom činu dodjele službenih iskaznica danas su u školi prisustvovali svi pripadnici Školske prometne jedinice. Iskaznice su dodijelili predstavnici Policijske postaje iz Zlatar Bistrice Darko Milošić i Darko Držaić. Novi su članovi Paula Sviben, Marija Preis, Nika Rihtarić, Valentina Sviben, Denis  Štahan, Filip Sviben, Antonio Gerguri, Karlo Huljak i Karlo Sviben. Današnjim svečanim činom kojem su nazočili ravnatelj škole Marijan Posarić i voditelj Školske prometne jedinice Stjepan Škrlec učenici su i službeno osposobljeni za regulaciju prometa te su uključeni u svakodnevno dežurstvo pred školom. Klikni na opširnije za šest fotografija. (Stjepan Škrlec)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 20. 11. 2017.