Brainobrain majstor

Naš učenik 6.b razreda Vilim Crčić u glavi, bez papira i kalkulatora, množi i dijeli decimalne i peteroznamenkaste brojeve. Vilim to može zahvaljujući mentalnoj gimnastici, to jest Brainobrain programu. To je program manijenjen djeci između četiri i 14 godina, koji posebnim metodama omogućuje brzo i učinkovito učenje, povećanje koncentracije, pamćenja i vizualizacije. Temelji se na metodama neurolingvističkog programiranja i na radu s abakusom. Cilj je programa razvoj intelektualnih i životnih vještina. Vilim je završio deset stupnjeva toga programa u Brainobrain akademiji u Zagrebu, i to riješivši završni test najbolje u svojoj skupini. Također je zadnje tri godine bio odličan na Brainobrain festu osvojivši dva šampionska pehara, a ove godine srebrnu medalju. (Irena Petrovečki)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 7. 11. 2017.