Zajednička izložba učenika koji pohađaju različite izvannastavne aktivnosti - u školskoj knjižnici

U školskoj knjižnici naše škole upriličena je izložba plodova jeseni. Učenici su donijeli dunje, divlje kestenje, ukrasne tikvice, jabuke, a našlo se i nekoliko klasova kukuruza. Zanimljivo je da je ova izložba ostvarena suradnjom učenika koji pohađaju različite izvannastavne aktivnosti – Malih knjižničara, Fotografske skupine i Multimedijske skupine. Dorijan Hubak, Matija Varga, Mateo Raškaj, Dorijan Hanžek, Blaž Stužić, Sebastijan Drofenik Hamzić, Niko Mrkoci i Bruno Strelar razgovarali su sa svojim voditeljima Denisom Vincekom i Tanjom Tomicom o djelima iz hrvatske književnosti u kojima se spominju jesen i njezini plodovi, fotografirali su pojedine plodove i analizirali zvučne zapise koje su sami snimili u prirodi dok su prikupljali plodove jeseni za ovu neobičnu izložbu. Sljedeću izložbu u školskoj knjižnici, dogovoreno je već prije, upriličit će učenice koje pohađaju navedene tri izvannastavne aktivnosti. (Dorijan Hanžek, 8.b)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 30. 10. 2017.