Sedmu godinu zaredom rješavali smo Nacionalni kviz za poticanje čitanja

Danas su u školskoj knjižnici Vida Srebačić, Martin Kljak, Bruno Strelar, Karlo Adanić, Matija Varga, Vid Adanić i Damjan Bajsić riješili Nacionalni kviz za poticanje čitanja. Ovo je sedmu godinu zaredom da naša škola sudjeluje u tom kvizu. Tko će, nakon Lorene Mojčec, Lorene Jurec, Darija Lesičara, Lovre Tovernića, Marka Bingule i Lucije Raškaj, biti školski pobjednik toga kviza, doznat ćemo za tjedan dana kada organizator objavi rezultate. Potom će se pobjednici iz svake škole boriti 15. studenoga u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnci u Zagrebu za glavnu i utješne nagrade. Ovom aktivnošću uključuje se naša škola u obilježavanje Mjeseca hrvatske knjige. Klikni na opširnije za tri fotografije. (Nikolina Šumiga, 8.b)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 25. 10. 2017.