Malim djelima ljubavi uljepšavamo svijet

Korizma je. Vrijeme je to u kojem više mislimo na svoje bližnje, posebno na one najpotrebitije. I ove smo godine pozvani otvoriti svoja srca u tradicionalnoj korizmenoj humanitarnoj akciji. Akcija je već u tijeku, a skupljamo hranu i higijenske potrepštine za korisnike zagrebačkog doma za nezbrinutu djecu Kuća svete Terezije od Maloga Isusa. U kući su smještena djeca predškolske dobi. Hranu poput čokolina, keksa, griza, palente, pahuljica, tjestenine, brašna, šećera, riže, ulja, čokoladnog namaza, pekmeza, čajeva, sokova (sirupa), pudinga ili paštete i higijenskih potrepština poput dječjih šampona, toaletnog papira, praška za rublje ili dječjih pasta za zube možete donijeti u školu tijekom korizme i ostaviti na porti. Akcija završava 10. travnja 2017. godine. Malim djelima ljubavi učinimo svijet sretnijim i ljepšim! (Vjeroučiteljice)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 23. 3. 2017.